جستجوجستجوتماس با مسئولينتماس با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
EN/العربیه
۱۳۹۶ جمعه ۳۱ شهريور
اطلاعات مورد نياز در خصوص پايان نامه

اطلاعات مورد نياز در خصوص پايان نامه

1- انتخاب موضوع و استاد راهنما

دانشجويان قبل از تكميل و تهيه پيشنهاديه تحصيلي (پروپوزال) لازم است ابتدا موضوع مورد نظر خود را با كمك استاد راهنماي خود انتخاب و توسط فرم مربوطه (فرم اعلام موضوعForm1) به دفتر دانشكده از طريق واحد اداري پورتال ارسال نمايند.

1- تصويب پيشنهاديه:

پس از تاييد موضوع پايان نامه و استاد راهنما (اطلاع رساني از طريق پورتال انجام خواهد شد) دانشجو موظف است نسبت به تكميل و تهيه پروپوزال با هماهنگي استاد راهنما اقدام نمايد و پروپوزال تكميل شده را همراه با امضاي اساتيد راهنما و مشاور به دفتر دانشكده ارسال نمايد.

پروپوزالهاي اوليه در اين مرحله توسط اعضاي كميته تحصيلات تكميلي بررسي و اصلاحات مورد نظر به اطلاع دانشجو خواهد رسيد.

دانشجو پس از انجام اصلاحات، مجددا پروپوزال كامل و اصلاح شده را به همراه يادداشتي شامل توضيح موارد اصلاحي با تاييد استاد راهنما جهت طرح و تصويب در جلسه كميته تحصيلات تكميلي به دفتر دانشكده ارسال مي نمايد.

توجه:

· فرم خام اعلام موضوع و پروپوزال در منوي سمت راست بخش پايان نامه ها قابل دسترسي است و تنها اين فرم ها از نظر دانشكده مجازي قابل بررسي مي باشد.

· بهتر است حتي الامكان دانشجويان اساتيد راهنما خود را از اساتيد دانشگاه اصفهان انتخاب نمايند و استاد مشاور مي تواند از دانشگاههاي همكار دانشگاه اصفهان باشد اما لازم است استاد راهنما و مشاور انتخابي از خارج از دانشگاه حتما مي بايست عضو هيات علمي يكي از دانشگاههاي كشور باشد. (لازم است آخرين حكم كارگزيني اساتيد در جلسه دفاع ارائه گردد)

· سقف راهنمايي هريك از اساتيد راهنما 4 نفر مي باشد و اولويت انتخاب تنها طبق نظر استاد راهنما مي باشد.

2- ثبت عنوان در ايران داك:

پس از تاييد موضوع پايان نامه و تصويب پروپوزال دانشجو مي بايست نسبت به ثبت موضوع پايان نامه خود در سايت مركز اطلاعات و مدارك علمي ايران، پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران Irandoc به آدرس http://thesis.irandoc.ac.ir مراجعه و اقدام نمايد.

3- صدور مجوز دفاع

پس از انجام مراحل نگارش پايان نامه و تاييد نسخه نهايي توسط استاد راهنما دانشجو موظف است نسبت به تكميل فرم‌هاي

(Form2-1, 2-2, 2-3 ) فرم مربوط به اخذ مجوز دفاع موجود در منوي سمت راست بخش پايان نامه ها اقدام و پس از انجام مراحل اداري با تاييد و امضاي رئيس دانشكده جهت طرح در جلسه ومشخص نمودن داوران و تاريخ دفاع به دفتر دانشكده تحويل نمايد.

  • توجه: يكي از شرايط صدور مجوز دفاع از پايان نامه اين است كه نمره تمام واحدهاي درسي غيراز پايان نامه در كارنامه دانشجو ثبت شده باشد. بعلاوه براي هر نيمسال تمديد سنوات مي بايست انتخاب واحد صورت گرفته باشد.
  • توجه نماييد طبق دستورالعمل جلسات دفاع، حداكثر 2 نمره از نمره پايان نامه به مقاله مستخرج از پايان نامه و يا حمايت مالي از پايان نامه تعلق مي گيرد كه بسته به اعتبار علمي مجله (پژوهشي-ترويجي-نمايه شده) و يا ميزان حمايت مالي مي باشد.

4- دفاع از پايان نامه

لازم است دانشجو پيگيري لازم جهت تعيين زمان دفاع و هماهنگي با اساتيد راهنما و مشاور و داوران در مورد زمان دفاع و تحويل پايان نامه به اساتيد داور را با هماهنگي كارشناس پژوهشي دانشكده انجام داده واطلاع رساني زمان و مكان دفاع به داوران و اساتيد و ميهمانان جلسه و اقدامات لازم براي پذيرايي هيات داوران را صورت دهد.

1393/06/19 تاریخ به روزرسانی:
5600 تعداد بازدید:
مرکز آموزش های مجازی
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal